Kultura bez bariér: Přijeďte na tradiční Hrabyňskou pouť!

Skvělá sestava kapel, oblíbený DJ Pavel Šindelář, spoustu atrakcí pro děti (i dospěláky) a dobrého jídla i pití (pro všechny). To je jenom maličký náznak toho, co si můžete užít o super víkendu 16.–18. 8. 2019 na bezbariérové pouti v Hrabyni.

Na pouť k Milostné Panně Marii – Slavnost Nanebevzetí Panny Marie – se můžete vydat už ve čtvrtek 15. srpna, a to na mši v 7. 30 a v 18 hodin za poutníky z Hlučína. V sobotu budou mše v 7.30, v 10 hodin Řád Německých Rytířů, 15.30 za poutníky z Charity Hrabyně a v 18 za poutníky z Bohuslavic. V neděli můžete navštívit mše v 6, 7.30, 9 a 10.30, ve 14 hodin bude Svátostné požehnání a v 17.30 mše za poutníky z Dolního Benešova a Hati. Poutním kazatelem bude Řád Křižovníků s červenou hvězdou.

Letos se organizátorům Hrabyňské poutě povedlo vyladit zajímavý line-up hudební části. Těšit se můžete na vystoupení legendy Kapely Prak, ostravské punkové sestavy Zostra, veklkopolomských rockerů The FlyC&W OK Band nebo našlapaných Czech System of a Down. Jako každý rok nechybí ani populární retro blues rocker Džetro. A samozřejmě to můžete roztočit na diskotékách Pavla Šindeláře v pátek i sobotu nebo se kdykoli občerstvit v mnoha stáncích, v oblíbené Hospůdce U ŠmakounaRestauraci Hrabyňka či Restauraci U Památníku.

Partnery akce jsou obec Hrabyně, společnosti OSTRAVAR a D82 MEDIA PERFORMER.

Z Hrabyňské pouti, foto: Hrabyně.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *