O nás

Na základě příběhů a dlouholetých zkušeností víme, že mezi handicapovanými lidmi jsou opravdoví hrdinové, kteří mohou sloužit ostatním jako vzory. Kromě toho, právě v nejobtížnějších situacích platí dvojnásob, že s úsměvem jde všechno líp.
Proto jsme založili webové stránky hecPORTAL.cz, na němž tyto vzory a úsměvné situace, jakož i poučení a tvůrčí přístupy, chceme zveřejňovat – za přispění vás, samotných aktérů života.
Naším hlavním projektem REKORDY HANDICAPOVANÝCH HRDINŮ jsou – ve spolupráci s veřejností – především oceňovány principy olympijského hnutí, tedy principy přátelství, odbourávání jakékoli diskriminace a popularizace mimořádných výkonů: především ve smyslu pomoci druhým a překonávání sebe samých.
Proto také srdečně děkujeme všem spolupracovníkům, sponzorům, a mediálním partnerům za jejich pomoc a přínos v celostátním projektu REKORDY HANDICAPOVANÝCH HRDINŮ.

Vašich případných námětů a připomínek si vážíme a sdílejte nám je, prosím, pomocí formuláře níže, nebo na adresu: info@hecportal.cz

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ