Fotosoutěž FOCUS RHH 2022

Vážení přátelé a příznivci REKORDŮ HANDICAPOVANÝCH HRDINŮ, zahajujeme první ročník fotosoutěže FOCUS RHH 2022 v kategoriích:

a) Mezilidské vztahy

b) Příroda

c) Kuriozity

Pravidla fotosoutěže a podmínky účasti:

1) Soutěžící mohou zasílat maximálně 5 snímků na adresu: info@hecportal.cz

Fotografie, splňující pravidla soutěže, budou zveřejněny na webových stránkách REKORDŮ HANDICAPOVANÝCH HRDINŮ (RHH), na adrese: www.hecportal.cz Uzávěrka soutěže je 31. srpna 2022 – po tomto termínu snímky vyhodnotí odborná porota a vítěze ve všech třech kategoriích odmění věcnými cenami.

2) Zaslané fotografie přijímáme v digitálních formátech jpeg nebo tiff, v rozlišení minimálně 300 DPI, do maximálního formátu A4. Snímky musejí být označeny „Fotosoutěž FOCUS RHH 2022“ Dále musejí obsahovat jméno, příjmení a datum narození autora. Fotografie musí vyhovovat etickým normám a zákonům České republiky. Soutěžící zodpovídají za to, že k fotografiím mají jasná autorská práva, a že mají řádně vypořádána práva třetích osob, tedy osob zobrazených.

Organizátorem soutěže je zapsaný spolek REKORDY HANDICAPOVANÝCH HRDINŮ. Veškeré zaslané fotografie se po skončení soutěže stávají majetkem organizátora, který si vyhrazuje právo snímky využívat a prezentovat s uvedením autora. Vybrané snímky budou zveřejněny v reprezentační publikaci REKORDY HANDICAPOVANÝCH HRDINŮ 2022.

Organizátor si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *